Az FPGA játékkonzolok, mint a MiSTer és az Analogue Pocket lehetőségeit bővíteni kívánó brawler (beat ’em up) arcade játékokról szól a bemutató. A szerző öt különleges játékot emel ki, amelyeket szívesen látna ezeken az eszközökön portolva, és amelyek emlékeket idézhetnek fel a klasszikus árkád korszakból.
Felmerül a kérdés, hogy a hatalmas MAME és Final Burn Neo ROM-készletek ellenére mennyi régi kedvenc van még, amelyeket érdemes lenne FPGA platformra átültetni. Az elsőként bemutatott Zero Team USA újdonságként hat a szerző számára, miközben személyes történeten keresztül kapcsolódik a játékhoz.
A Guardians (Denjin Makai 2) szintén előkerül, és az izgalmas karakterek, a sokféle speciális mozdulat, valamint a játék mélysége kerül előtérbe. Emellett olyan emlékek is felidéződnek, mint a Sega Saturn játékportjai és a klasszikus árkád terem élmények.
A Spider-Man the Video Game az árkád szuperhősös játékokat hozza közel, és olyan effektek, grafikus megoldások kerülnek elő, amelyek miatt a Sega System 32 legendás platformként jelenik meg. Az élmények mellett szóba kerül a Marvel világának popkulturális hatása is.
A Gladiator című játék a PolyGame Master rendszert mutatja be, melyet gyakran a tajvani Neo Geo-ként emlegetnek. A részletes karakterkészlet, az automata kombóválasztás lehetősége és az emulációval szerzett első élmények mind érdekes kérdéseket vetnek fel a játék hosszú távú élvezhetőségéről.
Végül a Night Slashers kerül terítékre, amelyet gyakran emlegetnek vágyott FPGA játékaként. A játék horror-, zombi- és heavy metal tematikát vegyít, sőt, szóba kerül a nem túl lelkes fogadtatású remake is. Mindegyik játék kapcsán központi kérdés, hogy a rajongók mely címeket látnák legszívesebben portolva, miközben a szerző a közösség véleményét is kikéri.